Ã–VRIGT / Speglar / Spegel med konsol 4206007

nr 420 6007

Spegel med konsol

1800-tal , rokokostil, förgylld, höjd: 232

Utrop:

3.500 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 17 juli 2006